درباره قالیشویی افتخار شهر

درباره قالیشویی افتخار شهر باید اشاره نماییم که این قالیشویی با استفاده از ماشین آلات پیشرفته بهترین قالیشویی تهران می باشد و با سرویس سراسر تهران از ۲۴ تا ۴۸ ساعته این موضوع را ثابت کرده است.

توجه داشته باشید شستشوی فرش یکی از حساس ترین خدمات برای فرش شماست. پس با انتخاب یک قالیشویی معتبر فرش های خود را با خیال راحت به شستشو بسپارید.

قالیشویی افتخار شهر با استفاده از کادری مجرب سالها در خدمت همشهریان عزیز تهران می باشد و با ارائه ی خدماتی متمایز در امر شستشو فرش، خشکوشویی انواع مبلمان، خوشخواب، موکت و فرش در محل و کلیه خدمات ترمیم و رفوگری در تهران به نامی آشنا در بین مشتریان تبدیل شده. ما یه مسیری را برای خدمت رسانی به همشهریان عزیز انتخاب کرده و همیشه با خفظ کیفیت در خدمات دهی دامنه خدمات رسانی را گسترده کرده و همیشه به پیشرفت فکر میکنیم.

یکی از عناصر همیشگی خانه‌های ایرانی که نقش پررنگی را در دکوراسیون منزل ایفا می‌کند، فرش است. فرش ایرانی از اصیل‌ترین انواع فرش بوده و از دیرباز به‌عنوان یکی از ارزشمندترین و نفیس‌ترین وسایل خانه محسوب میشده است. به دلیل گسترده بودن فرش روی زمین و در معرض کثیف شدن آن، بحث حفظ و نگهداری فرش همیشه به میان بوده است. جارو کشیدن فرش گرچه غبارهای سطحی آن را می‌زداید اما برای نظافت و تمیزی بیشتر و افزایش عمر فرش بهتر است حتما به سراغ شستشوی فرش بروید. قالیشویی و شستشوی فرش یکی از خدماتی است که به دلیل نیاز به مهارت و دقت زیاد، انجام آن در منزل با کمی دشواری همراه خواهد بود. به همین خاطر اغلب افراد به دنبال بهترین قالیشویی خوبی می‌گردند تا با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت شستشوی فرش را انجام دهند.

تماس با ما سفارش آنلاین
رفوگری فرش نیز از دیگر خدماتی است که می توانیم درباره قالیشویی افتخار شهر به آن اشاره نماییم.
 در واقع مرمت سطوح آسیب دیده فرش توسط متخصصان در این زمینه است، به طوری که این قسمت‌ها به سادگی قابل تشخیص نباشند. این عمل تجربه، تخصص و مهارت خاص خود را می‌طلبد در حالی که بعضی‌ها به اشتباه تصور می‌کنند که بافندگان فرش از عهده این کار برمی­آیند، ولی این یک فکر کاملاً اشتباه است. ما در گروه قالیشویی افتخارشهر امکانات و متخصصان مورد نیاز در این زمینه را در اختیار داریم که فرش‌های آسیب دیده شما را به صورت کاملاً تخصصی و با هزینه کم و با دقت بالا انجام دهیم.

درجه بندی آسیب دیدگی فرش

در بسیاری از موارد فرش­ها به دلیل استفاده بیش از حد از فرش‌ها یا قرار گرفتن در معرض نور خورشید و همچنین سوختگی با سیگار یا قلیان نیاز به رفوی فرش پیدا می‌کنند. آسیب دیدگی فرش شامل سه سطح می‌شود. سطح سوم که شامل تغییر رنگ ظاهری فرش، رفع لکه‌های کوچک، برداشت رنگ بخشی از فرش، و یا تغییر نخ‌های قسمتی از فرش است که در واقع همان آسیب دیدگی جزئی فرش است که با هزینه و زمان کم قابل تعمیر می‌باشد.
در سطح دوم آسیب دیدگی فرش، عیب‌های بیشتری نسبت به سطح سوم دیده می‌شود که شامل خورده شدن قسمتی از فرش توسط حیوانات موذی، بیرون زدگی نخ چله، و ساییدگی قسمتی از فرش است که نیاز به دقت بیشتری در تعمیر آن است. و اما آسیب دیدگی سطح یک که شامل سوختگی قسمت زیادی از آن، پوسیدگی و پارگی فرش است که می‌طلبد زمان و دقت بسیار بالایی صرف رفوگری شود.
از این روی رفوکاری فرش‌های با آسیب دیدگی سطح یک فقط بر روی فرش‌های موزه‌ای و گران قیمت انجام می‌شود.
 
سفارش آنلاین تماس با ما
پروانه-جواز-کسب-قالیشویی-افتخارشهر
برند-بین-المللی-افتخارشهر